De ceva timp a mea Caroline își alege singură în ce să se îmbrace, cu ce să se încalțe… Are tricoul ei preferat, o șapcă pe care a purtat-o toată vara de nu…
Azi este vineri și everybody is happy, happy, joy, joy că doar urmează week-endul, nu-i așa? E cald, e frumos, mai avem și două zile de petrecut cu ai noștri dragi și…